Intenzivní kurz sebelásky od Nuataa – 11 lekcí

intenzivni_kurz_sebelasky_online_nuataa_sonaya_teal_swan_milovat_sam_sebe_prijimat_se_rad_rada

Trpíš pocitem méněcennosti? Cítíš se často, že nejsi dost, že se musíš stále zlepšovat, neustále na něčem pracovat? Obáváš se, co si o Tobě ostatní lidé myslí? Většina z nás se nemá ráda. Nemáme se sebou dobrý vztah. Neustále se uvnitř sebe posuzujeme, trápíme, trestáme… A když k sobě takto přistupujeme, nemůžeme být uvnitř sebe doopravdy šťastní a nemůžeme žít v přítomném okamžiku. Stále před sebou jen budeme mít budoucí cíle a ideály a bez nich se přijímat teď a tady nebudeme.

Dnes tímto problémem trpí skoro všichni. Odráží se to na vztazích, které máme mezi sebou. Tím, že se nemáme rádi a posuzujeme se, posuzujeme tak i ostatní. Bereme si věci osobně, děláme si starosti, stále se něčeho obáváme, žijeme v domněnkách a ve strachu. To, jak se uvnitř sebe cítíme, nezmění nikdo jiný než my sami.

Prvním krokem ke změně je uvědomit si, jak na tom jsme a že s tím chceme něco udělat. Prvním krokem je učinit rozhodnutí, že chceme být šťastní, že chceme mít sami sebe rádi. Toto rozhodnutí jsi už udělal/a tím, že čteš tyto řádky. Teď už „jen“ získat ty správné informace, jak k sobě vybudovat pozitivní vztah, jak se začít mít rád/a. A tyto informace správně aplikovat na každodenní bázi.

meitace_kurz_sebelaska_teal_swan_nuataa_sonaya_milovat_sam_sebe_rad

Já sama se dřív nepřijímala a neměla se ráda. Mé zdravotní problémy mě však donutily se sebou vybudovat láskyplný vztah a hledat opravdovou, bezpodmínečnou sebelásku. Své dlouholeté poznatky jsem se s Tebou rozhodla s láskou sdílet ve svém terapeutickém kurzu sebelásky. ?❤️ Kurz se skládá z 11 praktických lekcí, z různých druhů terapií, meditací a cvičení, které se mi na mé cestě k sebelásce osvědčily a které využívám dodnes. Kombinuji poznatky z psychologie, spirituality, šamanismu a tantry. Základním kamenem je učení světoznámé spirituální učitelky Teal Swan.

Obsah kurzu:

1. lekce: Najdi svou sebe-hodnotu a změň své myšlení

2. lekce: Podívej se svému strachu do očí

3. lekce: Ty si zasloužíš bezpodmínečnou lásku

4. lekce: Vytvoř si láskyplné zvyky a obklop se láskou

5. lekce: Ciť se a přijímej své pocity

6. lekce: Přestaň se bát, co si o Tobě ostatní myslí

7. lekce: Uměj říct ne a vytvoř si své zdravé hranice

8. lekce: Začni si věřit a zvyš si své sebe-vědomí

9. lekce: Buď autentický/á a vyjadřuj svou pravdu

10. lekce: Dovol si jít za tím, co potřebuješ a chceš

11. lekce: Pociť kouzlo sebelásky

BONUS: Dosáhni hlubokého vnitřního klidu

Cena:

  • 11 lekcí + BONUS lekce … 3980 Kč

Jedná se o online kurz, ve kterém každá lekce trvá cca 60-180 min., záleží na daném bloku.

Po absolvování kurzu se budeš cítit daleko lehčí, šťastnější a svobodnější. Dostaneš nový náhled na život. Do Tvého života vstoupí radost, pocítíš, jaké to je si láskyplně naslouchat, být k sobě jemný/á, cítit se… Každý den se najednou jakoby prosvětlí, najednou tam bude někdo, kdo Tě bude skutečně milovat a bude tu s Tebou stále. Pocítíš opravdovou lásku k životu a budeš se těšit na každý nový den. 🙂

Pokud stále ještě váháš, zda by byl pro Tebe kurz vhodný, podívej se na mé recenze nebo si přečti něco o mně.  Věřím, že Ti mohu pomoci na Tvé cestě sebepřijetí a sebelásky. ❤️ 

Máš dotaz, otázku, máš zájem o kurz? Zeptej se mě na cokoli, co Tě zajímá, a zanech na sebe také svůj telefonní kontakt, pokud si přeješ, abych se Ti ozvala. 🙂

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

Budu se na Tebe těšit!

Nuataa Sonáya <3