Psychologická pomoc online

Ptáte se sami sebe na tyto otázky?

  • Jaký je smysl mého života? Jaké je mé životní poslání?
  • Trpím zdravotními problémy a západní medicína mi nedokáže pomoci. Začínám si myslet, že problém tkví někde v mé hlavě, v mé psychice… Jak ho vyřešit?
  • Cítím se ztracený/á, pociťuji pocity prázdnoty. Jak mám znovu najít radost ve svém životě?
  • Obdivuji ostatní a sebe považuju za méněcenného/méněcennou. Nikdy nejsem dost. Jak mám najít lásku k sobě, jak se mám mít rád/a?
  • Někdy mě popadnou pocity úzkosti, deprese, osamocení, mám strach… Nevím z čeho to je. Proč se mi to děje?

Věřím, že s nalezením odpovědí na tyto i další otázky vám mohu pomoci v rámci své spirituální psychoterapie – psychologické pomoci online, kterou nabízím. Sama jsem již prošla různými druhy léčení a terapií. Trpěla jsem zdravotními problémy a musela je začít řešit návratem k sobě jako k vědomé bytosti. Ve vědomém životě vidím tu nejvyšší pravdu a jsem šťastná, když pomáhám ostatním uvědomit si, že mohou najít štěstí tím, že najdou pravdu sami v sobě.

Minulost-Přítomnost-Budoucnost

I vy už jste asi někdy pociťovali bolest, se kterou jste si nevěděli rady. Často to jsou myšlenky, které se nám honí v hlavě a způsobují nám stres, strach, smutek, osamocení… Nebo to jsou vnější vlivy, které s námi zdánlivě nesouvisejí. Všechny tyto nepříjemné situace nám v našem životě reflektují naše stíny, jež nás provázejí a brání nám v tom být šťastní. Právě tyto momenty nám ukazují, jaká stará zranění je dobré v sobě vyléčit a obejmout je naší láskou, naší přítomností.

psychologická_pomoc_online_poradne_nuataa_sonáya

Existuje mnoho způsobů, jak řešit problémy a jak léčit svou bolest. Každý si musí najít ten nejlepší, který mu funguje, kterému opravdu věří. Mně osobně nejvíce pomohla technika sebeflexe, sebedotazování a introspekce společně s hlubokými meditacemi jako je např. Proces scelování od Teal Swan, která je mou dlouholetou spirituální učitelkou. Pokud si přejete dozvědět se více o mě, přečtěte si můj příběh nebo se podívejte na mé recenze. 🙂

Věřím tomu, že každý z nás si stejně nejvíc pomůže sám. Ostatní ho mohou inspirovat a pomoci mu se vyléčit, dát mu nějaký směr, ale po cestě už musí kráčet sám. Každý však někdy potřebuje pomoci, někdy i pouhé slovo, věta nebo krátký rozhovor člověku pomůže si uvědomit mnohé. Nabízím vám proto svou terapii, při které společně probereme vaše téma a budeme hledat odpovědi na vaše otázky. Stačí se mnou strávit chvíli a věřím, že vás nasměruji přesně tam, kudy chcete jít. 🙂

Ceník terapií – nyní AKCE!

  • 60 min … 900 Kč

Cestuji v současné době v Latinské Americe. Jsem v učení místních šamanů. Proto nyní poskytuji svou psychologickou pomoc pouze online. Cenu jsem snížila o 100 Kč, terapie je tak nyní přístupná více lidem, kteří skutečně potřebují pomoci.

Pokud cítíte, že bych vám mohla pomoci, můžete mě kontaktovat vyplněním formuláře (údaje prosím vyplňte správně). Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

S láskou

Nuataa Sonáya

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornu péči nebo vyšetření.