Výklad karet

Nuataa Sonáya – Kartářka online

Tážete se sami sebe na nějakou otázku a neumíte si odpovědět? Rádi byste znali své další směřování? Nebo se jen potřebujete s něčím svěřit? Vyzkoušejte výklad karet od Nuataa. Pozorně si vás vyslechnu, nacítím se na vás a společně se budeme snažit najít odpověď na vaši otázku.

vyklad karet online_video_nuataa sonaya_kartarka online

Výklad karet online & po telefonu

Ke svému výkladu používám karty Frequencies od mistryně Teal Swan. Jsou to velmi silné karty, kdy každá z nich ukazuje určitou vibraci, frekvenci. Teal Swan je celosvětově uznávaná spirituální mistryně, učitelka a umělkyně. Maluje nádherné obrazy různých frekvencí a stvořila z nich i balíčky karet. Jsou to opravdu nádherné malby, které svými barvami působí léčivě na každého, kdo je této frekvenci vystaven.

Dlouhodobě cestuji v Latinské Americe a měním místa. Nemohla jsem si proto pořídit její karty ve fyzické podobě, karty vytisknuté. Koupila jsem si proto její mobiní aplikaci, která balíček nahrazuje. Nejprve jsem tomu nevěřila – vždyť fyzické karty a energie symbolů nějakým způsobem energeticky funguje, vzájemně se já a karty přitahujeme… Ale mobilní aplikace? Riskla jsem to, byla jsem zvědavá. A musím říct, že jsem překvapená. I když nechápu jak, funguje to – alespoň pro mě ano. 😃 S aplikací pracuji každý den a sama si vykládám. Vždy mi karty velmi pomohou, abych si uvědomila, co si uvědomit potřebuji, abych viděla, co vidět mám.

karty freqeuencies od teal swan_vyklad karet online_kartarka online

Musím upozornit, že můj výklad poněkud jiný než u jiných kartářek. Je totiž naprosto zásadní se karet správně zeptat a očistit se od subjektivní interpretace. S klientem proto vždy do hloubky probírám jeho téma, které se dané otázky týká, abychom společně mohli otázku formulovat, najít její jádro a výklad tak učinit jasným a zřetelným. Protože jsou karty velmi komplexní, i jedna karta nám řekne mnohé. Na jednu otázku odpovídám tedy jednou kartou. Kartu vám do hloubky vysvětlím a aplikuji přesně na vaši situaci. Pokud je vaše téma obsáhlejší a máte více otázek, tahám více karet. Také nabízím výklady kombinované jako například:

 • minulost-přítomnost-budoucnost
 • propojení s vaším strážcem
 • výklad potenciální životní cesty
 • výklad o vztazích
 • výklad na týden
 • čakrový výklad
 • výklad lásky
 • výklad jasného rozhodnutí
 • výklad na jakékoli další téma

Můj výklad jde do skutečné hloubky. Pročistí vaši energii, prosvětlí vás a vytvoří ve vás prostor na novou realitu. Je to hluboká spirituální psychoterapie, která vás poléčí, pohladí a dodá vám energii pro vaši vědomou tvorbu. 

Ceník výkladu od Nuataa Sonáya

 • 30 min … 400 Kč
 • 60 min … 800 Kč
kartarka online_po videu_terapie online_nuataa sonaya

Máte zájem o výklad? 🙂 Vyplňte níže uvedený formulář, kde se domluvíme na čase a délce sezení.  

S láskou

Nuataa Sonáya 🙏💜💙

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.