Získej návod na sebelásku ZDARMA

Máš se rád/a? Nebo se porovnáváš s ostatními a cítíš se méněcenně? Je Tvá sebeláska podmíněná a říkáš si „Budu fakt dobrý/, až…“? Takové myšlenky naznačují, že se rád/a nemáš a že vlastně nejsi šťastný/á. A pokud toto nastavení v sobě nezměníš, nikdy šťastný/á nebudeš. Většina lidí se nemá ráda. Trpí pocity méněcennosti a je živena pouze svými určitými úspěchy, ale v přítomnosti, každý den a každou sekundu, se ráda nemá a vlastně nežije naplno a s radostí. Je čas to změnit.

Před několika lety jsem začala pozorovat svou mysl a zjistila, že se nemám ráda. Pátrala jsem po příčinách svých zdravotních problémů a zjistila, že vlastně nejsem šťastná, i když jsem si namlouvala, že jsem. Má láska sama k sobě byla podmíněná a byla definovaná vzorci z dětství, vzorci rodičů a společnosti…

Začala jsem hledat, jak se mít ráda. Začala jsem pátrat ve své minulosti, kdy jsem se mít ráda přestala a začala praktikovat hlubokou introspekci a sebereflexi. Prošla jsem mnoha semináři a terapiemi ať už v Česku nebo v zahraničí, začala jsem pravidelně meditovat a do hloubky jsem studovala, jak mohu změnit své myšlení a chování ke mě samotné. Také jsem vešla do učení mistryně Teal Swan, světoznámé spirituální učitelky, která svým učením a terapiemi léčí celý svět.

jak_se_mát_rád_ráda_milovat_sebeláska_vnitřní_dítě_jak_se_přijmout_přijímat_jak_se_neporovnávat_webinář_zdarma_nuataa_sonáya_teal_swan_psychologická_pomoc_online_zdarma
Psychologická pomoc online zdarma – webinář sebelásky

Když se začneš mít rád/a, stále budeš mít motivaci posouvat se vpřed a „být v něčem dobrý/á“. Tvá motivace však bude vycházet zevnitř, nikoli zvenčí. Začneš naslouchat sám/sama sobě v každém momentu a začneš se přijímat bez podmínek, protože to si zasloužíš. Každý si to zaslouží. I Ty. Sebelásku, bezpodmínečnou sebelásku, která nás bude pohánět neustále vpřed. Budeme díky ní neustále růst, učit se o sobě a o světě a plnit své poslání tady na Zemi. Budeme žít radostně a šťastně a v napojení na své srdce, na svou duši.

Jakmile objevíš kouzlo sebelásky pomocí jednoduchých technik a meditací, věz, že se Tvůj život změní. Pokud budeš praktikovat, co Tě naučím, po malých a jednoduchých krocích, pomalu a jistě se začneš léčit, nacházet svou pravou vášeň a zářit štěstím. Zní to možná až překvapivě, ale taková je hluboká práce s vnitřním dítětem.

Na svých seminářích a terapiích kombinuji poznatky z psychologie, spirituality a tantry a zaměřuji se právě na téma sebelásky. Vidím totiž, že to je to základní, co v sobě musíme změnit, pokud chceme žít zdravý, šťastný a vědomý život. Člověk nikdy nebude úspěšný a skutečně šťastný, pokud před sebou bude mít neustále nějaké budoucí cíle a bude si říkat, „budu šťastný/á, až…“.

psychologicka_pomoc_online_zdarma_poradna_webinar_sebelaska_sebeprijeti_nuataa_sonaya_teal_swan_terapie_terapeutka
Je čas se začít mít rád/a.

Pokud máš zájem o to udělat krok vpřed svému štěstí i Ty a začít se mít konečně rád/a, zúčastni se zdarma mého webináře Najdi lásku sám k sobě„, který se bude konat v neděli 2.10. 2022 ve 18:00 online. Vyhraď si na tento seminář cca 1,5 hodinky. ❤️ Společně probereme téma sebelásky, seznámíme se s prací s vnitřním dítětem a nové poznatky pak budeme společně aplikovat při hluboké meditaci.

Také se můžeš přidat do mé skupiny na facebooku, kde pravidelně sdílím své poznatky ať už ve formě článků nebo online živých videí. K těmto materiálům mají přístup pouze členové skupiny, tak se staň jedním z nich.??

Napiš mi zprávu přes formulář níže. Stačí napsat kód „Jsem připravena se mít rád/a.“ a já Ti pošlu bližší informace.

Pokud chceš vědět blíže něco o mně, můžeš se podívat na mé video nebo přejít na stránku O Nuataa. 🙂

S láskou

Nuataa Sonáya ???

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

AKTUALIZACE: Seminář sebelásky se konal online ZDARMA ve středu 2. října 2022. Pusť si jeho kvalitní záznam a najdi svou sebehodnotu právě teď 🙂