Psycholog online zdarma – Poraďte se s Nuataa Sonáya o svých problémech

nuataa sonáya - psycholog online zdarma - psychologická poradna online

Hledáte radu, pomoc, chcete se s něčím svěřit? Napište mi svůj příběh a já vám ráda poradím. 🙂 Stačí mi napsat a detailněji popsat, jaký problém řešíte a já se vám obratem ozvu. Domluvíme si online sezení a společně se podíváme na to, co vás trápí.

Jak to, že pomoc nabízím zdarma? Protože tím, že mi sepíšete svůj příběh, si se sebou sednete, zastavíte se, podíváte se do sebe a svým vědomím budete léčit svou duši. Jsem bytost, která ráda pomáhá lidem. Sama jsem ve svém životě řešila těžké situace a zdravotní problémy, pomáhala jsem druhým, když mě potřebovali… A vím, jaké to je, když mi někdo v takové situaci nabídl svou pomoc. Najednou v tom člověk není sám. Najednou je v naší realitě někdo, kdo je nás ochotný cítit, naslouchat nám a věnovat nám pozornost.

psycholog online zdarma - psychoterapie online s Nuataa Sonáya

V mém životě nastala zásadní změna, když jsem zjistila, že sice můžu hledat pomoc vně, ale nejlépe si pomohu já sama. Ztrácela jsem se v tom, nevěděla jsem, co mám dělat, kudy jít… Naštěstí jsem měla kolem sebe skvělé bytosti a můj osud mi přál uzdravení, takže jsem se vydala správnou cestou. Začala jsem vést vědomý život, meditovat, vzdělávat se v psychologii a filosofii a začala jsem nacházet pravdu uvnitř sebe.

Psycholog online – terapie s Nuataa

Jsem člověk s otevřenou myslí a kladu ty správné otázky. Nebudu vám nabízet pragmatické rady ani dogmatické teorie. Především se vás budu ptát tak, abyste odpověď našli vždy sami v sobě. Ve svém životě mi nejvíce pomohla hluboká sebereflexe, introspekce a meditace zaměřené na dětství (uzdravení vnitřního dítěte). Naše problémy jsou často odrazem hlubokých dětských zranění. Je dobré vyřešit jejich skutečnou příčinu nikoli pouze jejich následky. Pokud si přejete se o mně dozvědět více, přečtěte si něco o mně , o mých terapiích nebo se podívejte na mé recenze.

psycholog online zdarma - podívejte se do svého nitra s nuataa sonáya - psychoterapie online

Podmínky pro online terapii zdarma

Ukažte mi, že to myslíte skutečně vážně – svůj příběh sepište do co největšího detailu. Dokážete mi tím, že o pomoc doopravdy stojíte. Svůj příběh mi zašlete prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya <3