Psycholog online zdarma

Poraďte se s Nuataa Sonáya o svých problémech

Hledáte radu, pomoc, chcete se s něčím svěřit? Napište mi svůj příběh a já vám ráda poradím. 🙂 Stačí mi napsat a detailněji popsat, jaký problém řešíte a já se vám obratem ozvu.

Jak to, že pomoc nabízím zdarma? Protože tím, že mi sepíšete svůj příběh, si se sebou sednete, zastavíte se, podíváte se do sebe a svým vědomím budete léčit svou duši. Jsem bytost, která ráda pomáhá lidem. Sama jsem ve svém životě řešila těžké situace a zdravotní problémy, pomáhala jsem druhým, když mě potřebovali… A vím, jaké to je, když mi někdo v takové situaci nabídl svou pomoc. Najednou v tom člověk není sám. Najednou je v naší realitě někdo, kdo je nás ochotný cítit, naslouchat nám a věnovat nám pozornost.

psycholog online zdarma - psychoterapie online s Nuataa Sonáya

V mém životě nastala zásadní změna, když jsem zjistila, že sice můžu hledat pomoc vně, ale nejlépe si pomohu já sama. Ztrácela jsem se v tom, nevěděla jsem, co mám dělat, kudy jít… Naštěstí jsem měla kolem sebe skvělé bytosti a můj osud mi přál uzdravení, takže jsem se vydala správnou cestou. Začala jsem vést vědomý život, meditovat, vzdělávat se v psychologii a filosofii a začala jsem nacházet pravdu uvnitř sebe.

Psycholog online – terapie s Nuataa

Jsem člověk s otevřenou myslí a kladu ty správné otázky. Nebudu vám nabízet pragmatické rady ani dogmatické teorie. Především se vás budu ptát tak, abyste odpověď našli vždy sami v sobě. Ve svém životě mi nejvíce pomohla hluboká sebereflexe, introspekce a meditace zaměřené na dětství (uzdravení vnitřního dítěte). Naše problémy jsou často odrazem hlubokých dětských zranění. Je dobré vyřešit jejich skutečnou příčinu nikoli pouze jejich následky.

Pokud si přejete se o mně dozvědět více, přečtěte si něco o mně , o mých terapiích nebo se podívejte na mé recenze.

psycholog online zdarma - podívejte se do svého nitra s nuataa sonáya - psychoterapie online

Podmínky pro online terapii zdarma

Ukažte mi, že to myslíte skutečně vážně – svůj příběh sepište do detailu (alespoň 300 slov). Dokážete mi tím, že o pomoc doopravdy stojíte. Svůj příběh mi zašlete prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře. Pokud se potřebujete svěřit více a poradit ve větším rozsahu, obraťte se na mě pomocí psychologické pomoci online.

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornu péči nebo vyšetření.