Výklad karet

Nuataa Sonáya – Kartářka online

kartářka online - kartářka praha - výklad karet online - nuataa sonáya

Tážete se sami sebe na nějakou otázku a neumíte si odpovědět? Rádi byste znali své další směřování? Nebo se jen potřebujete s něčím svěřit? Vyzkoušejte výklad šamanských karet od Nuataa. Pozorně si vás vyslechnu, nacítím se na vás a společně se budeme snažit najít odpověď na vaši otázku.

Výklad karet online & po telefonu

Ke svému výkladu používám šamanské kartyMystické šamanské orákulum. Jsou to ty nejsilnější a nejpravdivější karty, které jsem kdy používala. Upozorňuji, že můj výklad je však poněkud jiný než u jiných kartářek. Je totiž naprosto zásadní se karet správně zeptat a očistit se od subjektivní interpretace. S klientem proto vždy do hloubky probírám dané téma, které se jeho otázky týká, abychom společně mohli otázku formulovat, najít její jádro a výklad tak učinit jasným a zřetelným. Protože jsou karty velmi komplexní, i jedna karta nám řekne mnohé. Na jednu otázku odpovídám tedy jednou kartou. Kartu vám do hloubky vysvětlím a aplikuji přesně na vaši situaci. Pokud je vaše téma obsáhlejší a máte více otázek, tahám více karet.

Můj výklad jde do skutečné hloubky. Pročistí vaši energii, prosvětlí vás a vytvoří ve vás prostor na novou realitu. Je to hluboká spirituální psychoterapie, která vás poléčí, pohladí a dodá vám energii pro vaši vědomou tvorbu. 

Výklad provádím online a po telefonu, záleží na vás, jakou formu preferujete. Proč byste měli zkusit můj výklad? Protože i jedna minuta se mnou vám může změnit náhled na život. 🙂 Možná to zní všelijak, ale nejsou to má slova – podívejte se na mé recenze. 🙂

sonáya-výklad karet od nuataa

Ceník výkladu:

  • 30 min … 450 Kč
  • 60 min … 900 Kč

Pokud je vaše otázka komplexnější a máte zájem probrat dané téma do větší hloubky, doporučuji výklad v délce 60 min.

Máte zájem o výklad? 🙂 Napište mi zprávu na facebooku nebo vyplňte níže uvedený formulář, kde se domluvíme na čase a délce sezení.  

Budu se těšit na propojení s vámi!

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya

oltář-výklad karet po telefonu, psychoterapie, nuataa sonáya