Získej návod na sebelásku ZDARMA

Zdravím všechny krásné dobré duše! Pokud jsi došel/došla až sem, znamená to, že ses rozhodl/a na sobě skutečně pracovat a najít lásku sám k sobě. Gratuluji Ti, Tvůj první krok jsi již udělal/a!

jak se mít ráda_jak se mít rád_jak se milovat_nuataa_psychoterapie_online

Před několika lety jsem začala pozorovat svou mysl a zjistila, že se nemám ráda. Hledala jsem příčiny svých zdravotních problémů a zjistila, že vlastně nejsem šťastná, i když jsem si namlouvala, že jsem. Má láska sama k sobě byla podmíněná a byla definovaná vzorci z dětství, vzorci rodičů a společnosti…

Začala jsem hledat, jak se mít ráda. Začala jsem pátrat ve své minulosti, kdy jsem se mít ráda přestala a začala praktikovat hlubokou introspekci a sebereflexi. Také jsem se rozhodla vejít do učení sebelásky od mistryně Teal Swan, světoznámé spirituální učitelky, která svým učením a terapiemi léčí celý svět.

Své učení a znalosti jsem se rozhodla s Tebou s láskou sdílet. Pokud máš zájem, přidej se do mé nově vytvořené skupiny na facebooku, kde s Tebou budu sdílet své poznatky ať už ve formě článků nebo online živých videích, ke kterým budou mít přístup pouze členové skupiny.

Napiš mi zprávu přes tento formulář a nezapomeň mi poslat odkaz na Tvůj facebookový profil, abych Tě mohla přidat!

S láskou

Nuataa Sonáya