Manuální lymfatická masáž

Cítíte, že váš organismus potřebuje detoxikovat? Rádi byste se zbavili toho starého a vytvořili prostor pro nové? Cítíte se těžce, otekle, unaveně? Pak vám doporučuji vyzkoušet manuální lymfatickou masáž, která pomůže vašemu tělu se odvodnit a zbavit se škodlivých látek.

Známkou zavodnění může být to, že vypadáme, jako že jsme tlustí a máme v sobě mnoho tuku, ale ve skutečnosti to může být jen voda… Voda se často drží v místech jako jsou kotníky, boky, bříško nebo paže. Otoky se také mohou vytvářet po úrazech či operacích. Ve všech případech je masáž doporučení hodná, aby bylo tělu ulehčeno a mohl být nastartován regenerační a detoxikační proces.

Je třeba také zmínit další úroveň a možný důvod, proč zadržujeme vodu. Voda jsou emoce. Ti z nás, kteří si své emoce nedovolí naplno prožít a drží je v sobě, je drží i ve svém těle. Tělo je skvělým nástrojem pro analýzu a pozorování naší duše. Vždy přesně reflektuje to, co si myslíme, co cítíme, a jak jsme na tom… Pokud v sobě držíme příliš vody, držíme se emocí, které si nedovolíme prožít a vyjádřit. To může být doprovázeno pocitem, že v sobě něco držíme a nemůžeme se toho pustit. Často je tento pocit však ukryt v hlubokém nevědomí. Manuální lymfatická masáž pracuje s vodou v podkoží a s pocity uloženými v našem těle. Pomáhá nám pracovat s našimi pocity skrze naše tělo. A pokud umíme pracovat se naším tělem, posouváme se tak i duševně a pracujeme na sobě na hluboké úrovni.

Manuální lymfatická masáž je velmi zdravá a detoxikační masáž, která pomůže všem, kteří se cítí oteklí, těžcí, zaseklí, stagnovaní… Všem, kteří hodně stojí nebo sedí, všem, kteří by rádi prošli detoxikační kůrou pro své tělo i pro svou duši… Rozproudí váš lymfatický systém, vodu ve vašem těle, rozproudí pocity a myšlenky, kterých se držíte, pomůže vám si uvědomit, čeho se už držet nechcete, co jste připravení pustit a čeho se chcete chytit dál… Absolutně se nedá srovnávat s masáží přístrojovou. Mnoho z mých klientů bylo na masáži, která byla prováděna pomocí kalhot, jež stlačovali nohy a části těla, které měly být odvodněny. Přístroj však nemůže nahradit vědomý dotek, vědomého terapeuta, který pracuje i na mnoha dalších úrovní, než je jen ta fyzická. Podlé mého názoru i názoru mých klientů, kteří mou masáž vyzkoušeli, je manuální lymfatická masáž mnohonásobně efektivnější a léčivější, pakliže ji provádí vědomá bytost, v bezpečném prostoru vytvořeném pro léčení.

Lymfatickou masáž provádím pouze manuálně ve vysokovibračním prostoru na Praze 10. Protože jde o velmi jemnou práci, kterou nelze uspěchat, jedná se o terapii, kterou je dobré několikrát za sebou zopakovat, aby byl efekt viditelný. Nicméně již po první masáži pocítíte opravdovou úlevu a lehkost bytí. 🙂

Ceník lymfatických masáží:

První terapie:

  • 30 min … 600 Kč
  • 60 min … 1200 Kč

Každá další terapie – se slevou 25 %:

  • 30 min … 450 Kč
  • 60 min … 900 Kč

Pro první terapii doporučuji přijít min. na 60 min. Pokud stále ještě váháte, zda lymfatickou masáž vyzkoušet, můžete se podívat na mé recenze.

Budu se na vás těšit!

Vaše Nuataa Sonáya <3

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. 🙂