Angličtina konverzace online

Naučte se rychle anglicky s Nuataa

Jak se naučit rychle anglicky? Co nejpřirozeněji – přesně tak, jak se učí malé dítě – musíme se jednoduše snažit mluvit a komunikovat s ostatními. To je ten nejjednodušší a zároveň nejefektivnější způsob, jak se naučit se domluvit a vyjádřit svůj názor.

Hovořím 3 cizími jazyky a naučila jsem se je jen tak, že jsem neustále mluvila, stýkala se s cizinci a jazyk pořád používala. Nebaví mě sedět u učebnice, drtit se slovíčka a vyplňovat donekonečna gramatická cvičení. To beru pouze jako doplněk. Efektivní výuka anglického jazyka je postavená především na konverzaci – a tím je také velmi zábavná. Je to jako sejít se s kamarádem a rozebírat s ním svůj život – až na to že anglicky. Tím, že konverzujeme a mluvíme o svém životě, přirozeně cítíme potřebu sdílet své zážitky. Chce se nám mluvit prostě už jen tím, že chceme vyjádřit svůj názor.

Konverzace je ta nejlepší cesta, jak se rychle a efektivně naučit anglicky. V dnešní době je angličtina naprostou nutností ať už v práci nebo v jakémkoli kontaktu se světem (pokud se nechceme omezit jen na Českou republiku). Kdo nemluví anglicky, tomu jsou uzavřeny mnohé dveře. Rozhodla jsem se proto nabídnout vám konverzaci v angličtině online. Cestovala jsem po Spojených státech a učím nyní angličtinu v zahraničí. Umím člověka motivovat tak, aby si věřil a nebál se vyjádřit. Konverzace, které s klienty vedu, jsou konverzace o všem možném – hlavní je nechat vše plynout a přirozeně sdílet to, co nám přijde na mysl (a na jazyk 🙂 ). Tím procvičujeme plynulou mluvu a sebevyjádření. Zároveň však samozřejmě můžeme probírat různá témata a tematickou slovní zásobu, pokud je potřebujete na cesty, do práce nebo kamkoli jinam.

Ceník – AKCE!!!:

  • 60 min … 500 Kč
  • 60 min … 300 Kč

Cestuji v současné době v zahraničí, proto anglickou konverzaci nyní provádím pouze online. Cenu jsem snížila o 200 Kč, konverzace jsou tak nyní přístupné více lidem, kteří se skutečně chtějí naučit anglicky.

Máte zájem o konverzaci se mnou? 🙂 Napište mi zprávu na facebooku nebo vyplňte následující formulář. Domluvíme se na čase a dalších podrobnostech. Údaje prosím vyplňte správně. Uveďte rovněž své telefonní číslo – komunikuji především po WhatsAppu, je to pro mě nyní ten nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, jak vás mohu kontaktovat zpět.

Budu se těšit na konverzaci s vámi!

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya