Španělština konverzace online

Hledáte efektivní výuku španělštiny? Pak se zaměřte především na to, abyste jazyk používali co nejvíce. Klíčem k tomu naučit se cizí jazyk je vždy především jeho aktivizace prostřednictvím konverzace – hlavní je mluvit, mluvit, mluvit. Co nejvíc.

Hodiny ve škole nebo lekce ve skupinových kurzech mohou být nápomocné, ale nejsou až tak efektivní. Mluvím anglicky, německy a španělsky a všechny jazyky jsem se naučila především tím, že jsem jazyk používala (při individuálních lekcích, při kontaktu s cizinci a na cestách).

Studium cizích jazyků je má vášeň, stejně jako cestování. Nyní dlouhodobě cestuji v Latinské Americe a bez španělštiny bych se tu ztratila. Pokud i vy chcete cestovat nebo jazyk potřebujete do práce či na jiné své projekty, zkuste lekci se mnou. Věřím, že vám mám co nabídnout. 🙂

jak_se_naucit_spanelsky_spanelstina_konverzace_online_lektor_lektorka_nuataa_sonaya

Před několika lety jsem potkala španělskou komunitu v Praze, udělala jsem si mezi nimi spoustu přátel a našla v ní i svého partnera. Jsou to lidé z Latinské Ameriky nebo ze Španělska, kteří žijí v Praze. Učí španělštinu, jsou průvodci pro španělsky mluvící turisty nebo to jsou umělci a hudebníci. Inspirovali mě hledat poznání a odpovědi na mé otázky u léčitelů v Andách a u šamanů v džungli. Jsem tu více jak rok a půl a plánuji tu zůstat a cestovat dál. V současné době vyučuji angličtinu a španělštinu online a zaměřuji se právě na konverzaci – protože tak jsem se španělsky naučila já. Je to ta nejpřirozenější metoda, která nebolí, naopak baví.❤️

Ceník – AKCE!!!:

  • 60 min … 500 Kč
  • 60 min … 300 Kč

Španělskou konverzaci provádím pouze online. Každou lekci a učební plán nastavuji dle potřeb klienta a dle jeho cílů. Z mé osobní zkušenosti je individuální konverzace pro efektivní studium nejlepší, protože je nejvíce efektivní. Než jsem začala cestovat v Latinské Americe, 2 roky jsem si platila individuální lekce, při kterých jsem většinu času trávila mluvením a praxí.

Cenu lekcí jsem nyní snížila o 200 Kč, konverzace jsou tak nyní přístupné více lidem, kteří se skutečně chtějí naučit španělsky.

Máte zájem o konverzaci se mnou? 🙂 Napište mi zprávu na facebooku nebo vyplňte následující formulář. Domluvíme se na čase a dalších podrobnostech. Údaje prosím vyplňte správně.