O Nuataa

Kontakt:

O mně

Každá bytost občas potřebuje podporu. Někdy i jediné slovo dokáže člověku pomoci uvědomit si mnohé. Někdy stačí i jen pohled či gesto druhého člověka a už se cítíme lépe. Cítíme, že nás někdo chápe, vidí a cítí…

Ve svém životě jsem zvolila cestu pravdy a lásky. Vedena svou intuicí, nacítěností a svými strážci jsem se začala učit od svých duchovních učitelů. Mou mistryní je Teal Swan, celosvětově uznávaná spirituální učitelka a terapeutka, která zachraňuje svět svým učením sebelásky a hlubokým léčením v Procesu scelování. Dalši inspirací je pro mě šamanka Karaimi, která se ve světě proslavila svými léčivými oleji a spoluprací s Kogi. Již několik let jsem také v učení posvátných medicín Matky Země. Mým největším učitelem však pro mě vždy byl můj cit a má duše.

Za tu dobu, co po této cestě kráčím, jsem si uvědomila, že přirozeně pomáhám ostatním žít v pravdě a lásce tím, že žiji hodnotami, které ve svém srdci ctím. Ucítila jsem, že jsou na světě bytosti, které vítají mou schopnost léčit svým dotekem a slovem. Proto jsem se rozhodla světu nabídnout svůj dar a pomoci ostatním žít zdravý, šťastný a vědomý život

Můj život mě zavedl na tuto cestu kvůli zdravotním problémům. Musela jsem začít hledat jejich skutečné příčiny, abych se vyléčila… Práce na sobě je mou celoživotní vášní. Našla jsem v ní pravdu. Největší růst jsem našla v hluboké sebereflexi, introspekci a v meditacích jako je Proces scelování (uzdravení vnitřního dítěte).

Mám za sebou školu vědomého bytí, kurzy energetického léčení, sebezkušenostní výcvik a mnohé další kurzy a vzdělání. Hlavní poznatky však čerpám z každodenního studia svého života a svého nitra se sebou a se svou mistryní. Cestovala jsem po USA, po Evropě a nyní cestuji v Latinské Americe. Spolupracovala jsem tu s místními šamany a nyní nabízím individulní terapie online.

Pár mých fotografií – se šamanem Alfredem v Haluzicích a se doktorem Stanislavem Grofem, zakladatelem transpersonální psychologie a metody holotropního dýchání:

Fotografie z cest – spolupráce se šamany Quishwar Anrango a Rasu Huaman v Ekvádoru, v Otavalu:

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření.