O Nuataa

Kontakt:

O mně

Každá bytost občas potřebuje podporu. Někdy i jediné slovo dokáže člověku pomoci uvědomit si mnohé. Někdy stačí i jen pohled či gesto druhého člověka a už se cítíme lépe. Cítíme, že nás někdo chápe, vidí a cítí…

Ve svém životě jsem zvolila cestu pravdy a lásky. Vedena svou intuicí, nacítěností a svými strážci jsem se začala učit od svých duchovních učitelů jako je Teal Swan, celosvětově uznávaná spirituální učitelka a terapeutka, šamanka Karaimi, která se ve světě proslavila svými léčivými oleji spoluprací s Kogi, posvátné medicíny Matky Země, a v neposlední řadě já sama – můj cit a má duše.

Za tu dobu, co po této cestě kráčím, jsem si uvědomila, že přirozeně pomáhám ostatním žít v pravdě, radosti a lásce tím, že prostě dělám, co cítím a miluji a žiji hodnotami, které ve svém srdci ctím. Ucítila jsem, že jsou na světě bytosti, které vítají mou schopnost léčit svým dotekem a slovem. Proto jsem se rozhodla světu nabídnout svůj dar a pomoci ostatním žít zdravý, šťastný a vědomý život

Jsem ženou, bytostí, která ctí vědomý život a pomáhá ostatním jej vést. Můj život mě zavedl na tuto cestu kvůli zdravotním problémům. Musela jsem začít hledat jejich skutečné příčiny, abych se vyléčila… Výsledkem je, že miluji život, miluji Matku Zemi, miluji Boha. Práce na sobě je mou celoživotní vášní. Našla jsem v ní pravdu. Největší růst jsem našla v hluboké sebereflexi, introspekci a v meditacích jako je např. Proces scelování (uzdravení vnitřního dítěte).

V současné chvíli nabízím psychologickou pomoc online a anglickou konverzaci online. Mám za sebou umění vědomého bytí, energetického léčení, sebezkušenostní výcvik a mnohé další kurzy. Cestovala jsem po USA, po Evropě a nyní cestuji v Latinské Americe. Jsem v učení místních šamanů v Andách a v učení posvátné medicíny San Pedro (Wachumita). 

Pár mých fotografií – se šamanem Alfredem v Haluzicích a se Stanislavem Grofem:

Budu se těšit, pokud mi někdy bude ctí se s Tebou propojit!

Vaše Nuataa Sonáya 🙏💜💙

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. 🙂 Nezapomeňte také uvést své telefonní číslo, pokud máte zájem o sezení či lekci angličtiny.