Nauč se meditovat doma a léčit se ZDARMA

Další datum semináře zatím není určeno, sleduj mě a zůstaň v obraze!

Vědci zjistili, že drtivá většina našich myšlenek je negativních. Spíše si děláme starosti a máme neustále z něčeho strach a obavy, než abychom se radovali ze života a byli šťastní. Není divu, nikdo nás to nenaučil. Nevíme, jak pracovat s naší myslí a jak využít její potenciál k tomu, aby nám sloužila, než aby nám škodila.

„Myslím, tedy jsem.“ Tento výrok vystihuje život většiny z nás. Žijeme pod kontrolou své mysli. Naše myšlenky nás ovládají, definují a určují naši existenci. Jak kdysi řekl Buddha, kvalita našich myšlenek určuje kvalitu našeho života. Pokud si tedy přejeme vést spokojený život, měli bychom s naší myslí pracovat, aby naše myšlenky byly kvalitní, dobré, pozitivní…

Většina našich myšlenek však probíhá na úrovni nevědomí. Z 90% fungujeme nevědomě, z 10 % vědomě. Zvědomovat si své myšlenky a pracovat s nimi je tedy neodmyslitelnou součástí vědomého života. Života, ve kterém jsme svými vědomými pozorovateli i tvůrci. Uvědomujeme si, co děláme, co si myslíme, co cítíme, jak se chováme a proč.

jak meditovat doma_meditace zdarma_online_webinar_seminar_terapeut_terapeutka_meditace jak na to_meditace leceni_nuataa_sonaya

Také jste si někdy kladli otázku, jak je možné, že mniši žijí tak dlouhý život a žijí v takovém míru a štěstí, přestože bydlí celý život v zavření klášteře? Já musím říct, že ano. A odpovědí na to je meditace. Mniši jsou mistři v meditaci a v prací s myslí. A jak už dávno vědecké průzkumy potvrdily, když meditujeme, náš mozek vibruje na tzv. vlnách alfa. Tyto vlny, tyto vibrace, jsou nesmírně léčivé pro celé naše tělo.

Během meditace aktivujeme regeneraci našeho těla na úplně jiné úrovni. Tím, že meditujeme, zklidňujeme naši mysl, už se s ní tolik neidentifikujeme a nejsme jejími otroky jako za běžného režimu. Zcitlivujeme se, vnímáme se a cítíme „pouze“ naše bytí. Léčíme sami sebe svým vědomým záměrem. Nacházíme mír v naší „pouhé existenci“. Existuje mnoho druhů meditací, záleží na našem záměru – meditace pro zklidnění mysli, meditace pro uzdravení těla, mysli i emocí, meditace, při kterých se napojíme na svou Duši, tělo, Boha…

meditace_zdarma_online_leceni_uzdraveni_jak_meditovat_jak_byt_stastny_nuataa_sonaya

Má touha objevit léčivé kouzlo meditace a nekonečný mír mě přivedla na cestu spirituality a doživotního poznávání. Mé chronické zdravotní problémy mě donutily, abych hledala odpovědi v hloubce svého nitra a léčila samu sebe. Naučila jsem se mnoho druhů meditací a léčení, které mě zachránily i z té největší temnoty. Všimla jsem si, že se spousta lidí v dnešní době probouzí a hledá návod na to, jak meditovat. Pokud i Ty právě teď hledáš inspiraci na toto téma, srdečně Tě zvu na můj webinář meditace, který pořádám ZDARMA v neděli 26. června v 19:00 online.

Webinář je zaměřen velmi prakticky. Nejprve probereme meditace jako takové, představíme si její druhy a to, jak přesně meditovat. Pak Tě jemně povedu různými meditacemi, aby sis vyzkoušel/a více druhů meditací a mohl/a si tak vybrat tu, která Ti opravdu vyhovuje. Mně osobně trvalo dlouho vytvořit si rutinu a disciplínu, přestože jsem věděla, že je dobré meditovat. Hlavní je však nebýt na sebe tak tvrdí, spíše zjemnit, naslouchat si a do ničeho se netlačit. To, co nám je skutečně prospěšné, přijde samo, přirozeně a hladce. 🙂

Pokud máš zájem o webinář, registruj se prosím vyplněním formuláře níže a v komentáři uveď kód „Jsem připraven/a naučit se meditovat.“ ??❤️ Pokud se chceš dozvědět blíže něco o mně, můžeš si přečíst můj příběh nebo se podívat na mé video:

S láskou

Nuataa Sonáya ???

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.