Vědomá hloubková masáž od Nuataa

Masáž jako takovou asi každý známe. Ale co si představit pod pojmem „vědomá masáž“? Vědomou masáží zde myslím masáž, při které je masér jakožto terapeut naprosto přítomen s tím, co dělá, je si toho vědom. Ví a cítí, co přesně dělá, a je u masáže plnou pozorností. Dle svého nacítění masíruje klienta s určitým záměrem.

Záměrů masáže může být několik. Může být určen předchozí domluvou s klientem, ale také se může v průběhu masáže měnit s ohledem na klientovy potřeby. Masér je během masáže veden svou intuicí a nacítěností a každý svůj pohyb a záměr vždy uzpůsobuje podle dané situace. Masáž je tak plně přizpůsobena klientovi.

Vědomá masáž je masáž úplně jiná než jen masáž mechanická. Realizuje se na fyzické, psychické i energetické úrovni a je tudíž velmi léčivá. Stává se terapií, při které je masér nejen poctivým masérem, ale také terapeutem, léčitelem, člověkem sdílející dobrou, láskyplnou energii. Masáž, kterou nabízím, je však masáž opravdu poctivá i na fyzické úrovni. Zatuhlé svaly a úpony je zapotřebí pořádně citlivě promasírovat do hloubky. Klient pak od takové masáže odchází nejen nabitý krásnou, pozitivní energií, ale chce se mu skákat a lítat, jaký pocit lehkosti má… Je jako znovuzrozený. 🙂 Více informací o tom, proč na masáž pohlížím jako na hlubokou terapii se dočtete v mém článku Vědomá masáž jako hluboká terapie na všech úrovních.

Hloubková vědomá masáž je hlubokou prací na sobě, péčí o své tělo, o svou mysl, o svou duši… Pravidelnými terapiemi člověk své tělo zcitlivuje a stává se citlivější bytostí. Je schopen lépe vnímat a rozpoznávat své emoce a lépe je chápat. Pokud se rozhodnete masáž začlenit do balíčku péče a práce na sobě, uvidíte, jak intenzivní léčivý efekt na vás budou masáže mít. Člověk tím přispívá nejen k posílení své imunity a zdraví, ale i k práci na sobě a na svém seberozvoji.

Během masáží pracuji i pránicky na energetické úrovni. Masáž je tak komplexním léčením těla, duše i mysli.

 

Ceník masáží:

  • 60 min … 900 Kč

Jestli si stále ještě nejste jistí, zda masáž vyzkoušet, můžete si přečíst mé recenze. 🙂

 

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya <3

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. ?