Psychologická pomoc online

Ptáte se sami sebe na tyto otázky?

  • Jaký je smysl mého života? Jaké je mé životní poslání?
  • Trpím zdravotními problémy a západní medicína mi nedokáže pomoci. Začínám si myslet, že problém tkví někde v mé hlavě, v mé psychice… Jak ho vyřešit?
  • Cítím se ztracený/á, pociťuji pocity prázdnoty. Jak mám znovu najít radost ve svém životě?
  • Obdivuji ostatní a sebe považuju za méněcenného/méněcennou. Nikdy nejsem dost. Jak mám najít lásku k sobě, jak se mám mít rád/a?
  • Někdy mě popadnou pocity úzkosti, deprese, osamocení, mám strach… Nevím z čeho to je. Proč se mi to děje?

Věřím, že s nalezením odpovědí na tyto i další otázky vám mohu pomoci v rámci své spirituální psychoterapie – psychologické pomoci online, kterou nabízím. Sama jsem již prošla různými druhy léčení a terapií. Trpěla jsem zdravotními problémy a musela je začít řešit návratem k sobě jako k vědomé bytosti. Ve vědomém životě vidím tu nejvyšší pravdu a jsem šťastná, když pomáhám ostatním uvědomit si, že mohou najít štěstí tím, že najdou pravdu sami v sobě.

Minulost-Přítomnost-Budoucnost

I vy už jste asi někdy pociťovali bolest, se kterou jste si nevěděli rady. Často to jsou myšlenky, které se nám honí v hlavě a způsobují nám stres, strach, smutek, osamocení… Nebo to jsou vnější vlivy, které s námi zdánlivě nesouvisejí. Všechny tyto nepříjemné situace nám v našem životě reflektují naše stíny, jež nás provázejí a brání nám v tom být šťastní. Právě tyto momenty nám ukazují, jaká stará zranění je dobré v sobě vyléčit a obejmout je naší láskou, naší přítomností.

psychologická_pomoc_online_poradne_nuataa_sonáya

Existuje mnoho způsobů, jak řešit problémy a jak léčit svou bolest. Každý si musí najít ten nejlepší, který mu funguje, kterému opravdu věří. Mně osobně nejvíce pomohla technika sebeflexe, sebedotazování a introspekce společně s hlubokými meditacemi jako je např. Proces scelování od Teal Swan, která je mou dlouholetou spirituální učitelkou. Pokud si přejete dozvědět se více o mě, přečtěte si můj příběh nebo se podívejte na mé recenze. 🙂

Věřím tomu, že každý z nás si stejně nejvíc pomůže sám. Ostatní ho mohou inspirovat a pomoci mu se vyléčit, dát mu nějaký směr, ale po cestě už musí kráčet sám. Každý však někdy potřebuje pomoci, někdy i pouhé slovo, věta nebo krátký rozhovor člověku pomůže si uvědomit mnohé. Nabízím vám proto svou terapii, při které společně probereme vaše téma a budeme hledat odpovědi na vaše otázky. Stačí se mnou strávit chvíli a věřím, že vás nasměruji přesně tam, kudy chcete jít. 🙂

Ceník terapií – nyní AKCE!

  • 60 min … 1200 Kč
  • 60 min … 900 Kč

Cestuji dlouhodobě v Latinské Americe, kam jsem jela za šamany a sebepoznáním. Možné termíny jsou proto vždy od 16:30 dále. Terapie provádím individuálně přes video hovor.

Pokud cítíte, že bych vám mohla pomoci, můžete mě kontaktovat vyplněním formuláře (údaje prosím vyplňte správně). Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

S láskou

Nuataa Sonáya

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornu péči nebo vyšetření.