Terapie sebelásky – terapie vnitřního dítěte

jak se mít ráda_jak se milovat_nuataa_sonáya

Jaký máte vztah se sebou? Jak se sebou komunikujete, jak k sobě přistupujete? Jste k sobě přívětiví a vlídní, máte se rádi, nebo se trestáte, posuzujete a cítíte, že nejste dost? Vztah sám k sobě je to hlavní, co určuje, jak se v našem životě cítíme. Od sebe totiž neunikneme. Mnozí z nás se cítí nedostatečně. Nejsme spokojení s přítomností, pořád přemýšlíme o minulosti nebo budoucnosti. Pořád musíme něco dělat, směřovat vpřed, nikdy nejsme spokojení s tím, co je.

Jak se mít rád/a, jak milovat sám/samu sebe?

Abychom mohli být ve svém životě šťastní, musíme se vrátit k sobě jako k dítěti. Z dětství v nás totiž zůstala mnohá zranění, která nebyla zahojena. Nevěděli jsme, co dělat s bolestí, kterou jsme zažívali, a tak jsme ji vytlačili do nevědomí. Tato zranění a strachy se nyní reflektují v našem dospělém životě a ovlivňují nás víc, než si myslíme.

Dítě uvnitř nás je v podstatě naše duše, její čistota, její nevinnost, její nekonečný potenciál. Musíme dovychovat naše vnitřní dítě, abychom mohli vyrůst do sebevědomé a zářivé ženy / do silného a šťastného muže. Vnitřní dítě je uvnitř nás stále. Představuje náš neustálý růst, posun vpřed, naše nové touhy, nová učení, novou realitu.

jak se mít ráda_jak najít sebelásku_jak se milovat_terapie vnitřního dítěte_uzdravení_nuataa sonáya

Nechte si pomoci

Terapie vnitřního dítěte spočívá v tom, že k sobě přistupujeme jako k dítěti. Je to klíč k léčení našeho emočního já. Pokud naše vnitřní dítě pláče, protože je smutné nebo mu něco chybí, obejmeme ho, uznáme jeho pocity a prožijeme je s ním. Plně se do nich ponoříme, absolutně je přijímáme. V meditaci se vrátíme do minulosti a vyléčíme stará zranění. Pochopíme, že všechny pocity v našem životě mají svůj význam, že nám vždy mají co říct.

Tato terapie je zároveň terapií sebelásky. Naleznete lásku sami k sobě, budete schopní se bezpodmínečně přijímat, budovat k sobě pozitivní vztah a tím tak podporovat svůj potenciál. Svým citem budete vedeni ke svému poslání, k tomu, co vás nejvíce naplňuje, co ve svém životě nejvíce milujete. Budete více citliví na své emoce, budete s nimi schopni pracovat, zvědomovat si je a využívat je ke svému růstu, k pochopení sebe sama. Začnete vést vědomý život, tvořit svou realitu, plnit si své sny a svá přání.

Během terapie stavím na učení světoznámé spirituální učitelky Teal Swan – Proces scelování. Terapie kombinuji s různými dalšími metodami léčení, které se mi osvědčily na mé cestě vědomého života.

Ceník terapií a léčení

  • 60 min … 900 Kč

Terapie provádím nyní online protože v současné době cestuji dlouhodobě v Latinské Americe. V rámci své léčitelské cesty je mi ctí být nyní v učení místních šamanů.

Pokud stále ještě váháte, zda mou terapii zkusit, podívejte se na mé recenze nebo si přečtěte něco o mně. 🙂 Věřím, že vám mohu pomoci a vaší cestě léčení. ❤️

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli, co vás zajímá, a zanechte také svůj telefonní kontakt, pokud si přejete, abych se vám ozvala. 🙂

PS: Mé služby v žádném případě nenahrazují lékařskou či odbornou péči nebo vyšetření. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

Budu se na váš těšit!

Vaše Nuataa Sonáya <3