Léčebné masáže s meditací

Naše tělo je chrámem naší duše. Skrze tělo se můžeme velmi efektivně léčit, a to ať už na úrovni fyzické, tak psychické, energetické i mentální. Všichni se shodneme na tom, že je dobré pečovat o své zdraví. Nikdo z nás nechce být nemocný. Nicméně dnešní společnost zapomíná na to, že i péče o duševní zdraví je základním kamenem, na kterém je postavený celý náš život. Protože pokud budeme ve svém životě šťastní, budeme také zdraví.

Pokud čtete tyto řádky, věřím, že i vy cítíte, jak důležité je o sebe pečovat a pracovat na sobě nejen po stránce fyzické, ale i po stránce duchovní. Tělo je skvělým nástrojem pro náš duchovní růst. Vždy nám dává vědět, jak se cítíme, jaká je naše pravda a kudy se máme v životě ubírat. Pouze skrze tělo můžeme cítit své emoce a naslouchat tak duši, která skrze ně promlouvá. Věřím, že je zapotřebí se o své tělo starat, abychom byli dostatečně citliví a dokázali naslouchat našemu vnitřnímu hlasu.

Proto jsem se ve svém životě rozhodla světu nabídnout dar svého léčivého doteku a slova a pomoci ostatním bytostem žít zdravý, šťastný a vědomý život. Nabízím individuální terapeutický balíček, který vždy uzpůsobuji klientovi tak, aby pro něj byla terapie co nejúčinnější. S ohledem na jeho potřeby a daný časový prostor se terapie skládá většinou z následujících částí:

1) Diagnostika a terapie sdílením – Vyslechnu vás, vaše přání, očekávání, vaše starosti… Společně se budeme snažit najít pravý důvod vašich problémů a stínů. Definujeme váš stav, váš skutečný záměr, se kterým na masáž přicházíte, a plán léčení.

2) Výklad karet – Pokud kartám věříte nebo si přejete výklad vyzkoušet, mohu celkovou terapii doplnit i výkladem šamanských karet. Jejich moudrost je silná a v mých terapiích tak má určitý význam.

3) Meditace – Abychom diskutované emoce plně prožili a mohli se tak posunout dál, ponoříme se svého bytí. Zklidnění, zpřítomnění a zastavení nám pomůžeme dostat se více do sebe a terapii tak podpořit do opravdové hloubky.

2) Léčebná masáž – Následně uvolníme tělo na fyzické i energetické úrovni léčebnou masáží. Naše psychické bloky a bolesti se manifestují v našem těle, takže je nanejvýš moudré tyto manifestace z těla vědomě odstranit. Je to nesmírně osvobozující pocit a člověk po masáži odchází jako znovuzrozený. Podle vašeho stavu a preferencí zvolíme jeden z těchto typů masáže, na které se specializuji:

Při masáži pracuji s energií, dechem, používám posvátné šamanské oleje od Karaimi a prokládám je muzikoterapií. Masáže tak mají hluboký terapeutický účinek, jsou velmi léčivé a prospěšné. Jsou skutečným čistícím a transformačním procesem a skvělým nástrojem pro posilnění imunitního sytému, pro celkové uvolnění, pročištění mysli a napojení na své Vyšší Já.

Ceník léčebných masáží:

  • 60 min … 900 Kč

Pro první terapii doporučuji minimálně hodinové sezení. Pro další terapie většinou klientům doporučuji přijít na 90 min., abychom na všechny výše zmíněné body měli dostatek prostoru a podpořili tak co nejúčinnější a nejdelší efekt terapie.

Terapie provádím v léčivém prostoru na Praze 10, ve Strašnicích. 

Pokud si dosud nejste jistí, zda by pro vás tato terapie byla vhodná, podívejte se na mé recenze nebo si přečtěte něco o mně. 🙂 

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya <3

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. 🙂