Luxusní šamanské masáže

Tělo, mysl a duch jsou neoddělitelné. Stejně tak jako naše zdraví, štěstí a pocit z toho, že vedeme opravdový, naplněný život. Na cestě mého probuzení a vědomého života jsem se setkala s různými cestami, jak vědomý život vést. Pomohlo mi mnoho metod a učení, ale šamanismus je něco, kam mě mé srdce dovedlo a kde i nadále setrvávám, protože v něm vidím obrovský význam. Životem, jakým vedeme, jsme se odpojili od Matky Země a od jejího pravého učení. Návrat k posvátné přirozenosti v nás, návrat k přírodě a k našemu citu proto považuji za to nejdůležitější.

Proto jsem se rozhodla nabízet terapie ve formě šamanských masáží, které jsou návratem k sobě a k našemu tělu, k chrámu naší duše. Skrze vědomý dotek, dech a práci s posvátnými šamanskými oleji se společně otevřeme léčení, které působí na mnoha úrovních. S ohledem na daný časový prostor a individuální potřeby každého klienta se masáž skládá většinou z následujících částí:

1) Diagnostika a meditace – Vyslechnu vás, vaše přání, váš záměr… Společně se propojíme na lidské úrovni, budu se vás ptát na otázky, které nám pomohou poodkrýt pravdu a přispějí tak ke zvědomění toho, co je potřeba před masáží odhalit. Při šamanských masážích používám oleje od šamanky Karaimi. Tyto luxusní oleje jsou velmi silným pomocníkem pro splnění našeho záměru. Před masáží se s olejem nejprve vědomě propojíme, abychom podpořili léčivý účinek masáže. Šamanský olej vám kápnu pod jazyk a na ruce. Vy si jej pak vetřete na místo čakry, kterou chcete poléčit, či jakékoli jiné místo, u kterého pocítíte, že potřebuje léčení. Poté vás provedu meditací, při které se napojíte na bytost oleje. To vás připraví na následnou masáž tak, abyste se na sebe co nejvíce napojili a mohli pak už jen plynout a přijímat.

2) Šamanská masáž – Luxusní šamanská masáž je pro mě posvátným rituálem, při kterém setkají bytosti a společně se stanou průchozí bránou léčivé energie. Klient spočívá v niterném klidu a přijímá léčivý dotek. Masáž však může být zároveň i velmi dynamická a transformační, pokud je zapotřebí odstranit bloky, které během léčení vyvstanou a budou volat po naší přítomnosti. Společnou vědomou tvorbou a s pomocí posvátného oleje tyto bloky odstraníme, prodýcháme a prožijeme tak, že se z vás stane už jen tekutá energie. Pustíme se starých vzorců, které nám už neslouží, a vytvoříme prostor pro novou realitu. Z masáže budete odcházet uvolnění, svobodní a jako vyměnění. 🙂

3) Závěrečné sdílení – Po masáži společně probereme, jak se cítíte a zda byl váš záměr splněn. Účinek masáže však samozřejmě pracuje ještě několik dní i týdnů poté, takže je dobré se po masáži pozorovat a cítit, jak terapie pracuje.

Ceník – Luxusní šamanská masáž:

  • 90 min … 2500 Kč
  • 120 min … 3000 Kč
  • 150 min … 3500 Kč

Terapie provádím v léčivém prostoru na Praze 10, ve Strašnicích. 

Budu se na těšit na naše společné propojování!

S láskou

Vaše Nuataa Sonáya <3

Máte dotaz, otázku, chcete se objednat? Zeptejte se mě na cokoli co vás zajímá. ?