TIPY na dárky – Přírodní kámen čistící vodu Šungit v balíčku se skleněnou lahví

Co koupit svému milému, své milé, kamarádovi, kamarádce, mamince, tatínkovi, sestře, bratrovi? Ať už je to kdokoli, nemusíte se už trápit s výběrem. Přináším vám další z mých tipů na dárky, a to jak na dárek pro ni, tak na dárek pro něj. 🙂

Snad každý se dnes už zajímá o své zdraví. Jak se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch!“ Tělo je naším chrámem, měli bychom o něj pečovat s láskou a trpělivostí. Je propojeno s energetickým tělem a s mnoha našimi dalšími těly. Reflektuje a manifestuje, co se v nás odehrává. O tom, že psychika ovlivňuje naše fyzické zdraví, se snad už nepochybuje. Můžeme za to poděkovat Psychosomatice, které konečně začíná věřit čím dál tím víc lidí. Pro racionálně uvažující bytosti je nutným důkazem toho, že pokud chceme být zdraví, musíme se také starat o naši duši.

Je sice pravdou, že mysl a naše duše je nad hmotou, ale i tak je moudré pečovat o naše tělo i po materiální stránce. Zdravý životní styl je v dnešní době trendy, protože všichni přeci chceme být krásní a zdraví. Na internetu tudíž naleznete mnohá doporučení, tipy a triky, jak se lépe stravovat a jak zdravěji žít. Mezi faktory, které naše zdraví ovlivňují, je i kvalita vody. Na trhu se prodávají všelijaké filtry různých typů. Kvalitní filtry jsou však často nekřesťansky drahé. Pokud na to člověk peníze má a chce do svého zdraví investovat, mohu vřele doporučit filtr eSpring od značky Amway. Kdysi dávno jsem se o tuto tématiku více zajímala a dělala jsem sio svůj vlastní průzkum toho, jaké filtry skutečně fungují a jaké ne. Tento filtr kombinuje hned několik způsobů, jak vodu filtrovat (UV záření, uhlíkový filtr, osmotický filtr a snad ještě nějaké další), takže pro mě byl tenkrát jasnou volbou. Lze ho instalovat pod kuchyňský dřez a mít tak přídavný kohoutek.

Co ale dělat, když si nemohu dovolit vrazit do filtrace vody takové množství peněz? Řešením je minerál Šungit. Dvě miliardy starý kámen z Ruska, který vodu čistí a dezinfikuje. Šungit mění její energetickou i informační strukturu. Absorbuje do sebe škodlivé látky, které se v kohoutkové vodě vyskytují (chlór, těžké kovy, pesticidy), a obohacuje ji o celou škálu stopových prvků.  Z obyčejné vody se tak rázem stává voda léčivá. Působí blahodárně na náš organismus a prospívá našemu zdraví. Nemá žádné škodlivé účinky a je zcela bezpečný.

Jak se voda pomocí šungitu filtruje? Je to velmi jednoduché – stačí si pořídit skleněnou láhev nebo karafu o objemu 1,5-2 litry, šungit do ní nasypat, pak ho zalít vodou a začít pít. Jediné, co je třeba udělat, je Šungit před nasypáním omýt, aby tolik nebarvil. Doporučuji tedy použít novou houbičku na nádobí a jemně šungit omýt ve studené vodě do té doby, než přestane barvit vaše prsty. Šungit pak do láhve nasypeme a můžeme ho používat klidně i 6 měsíců. Je však doporučeníhodné ho znovu očistit jednou za měsíc či dva.

Dobrý nápad a kde to koupím? Skleněnou láhev nebo karafu lze koupit třeba v Ikee za pár kaček. Myslím však, že v nějakých domácích potřebách byste ji také sehnali. To samé Šungit. Určitě ho najdete v různých kamenných obchůdcích nebo eshopech jako třeba Biooo.

Já osobně jsem šungit dostala jako dárek a moc mě to potěšilo. Pak jsem si k tomu koupila láhev v Ikee a od té doby piju vodu jenom z ní. Vždycky, když ve svém okolí zpozoruji nějakou věc, kterou ráda používám, je užitečná a prospívá mi, tuze ráda ji koupím i svým blízkým jako dárek. Když láhev pěkně zabalíme jako balíček se šungitem, bude z toho moc hezký dárek. Pevně doufám, že vaše blízké potěší. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *