TIPY na dárky – Dárek pro ni – Dárek pro něj – Hrnek do ruky Huskup z rýžových slupek – Vhodné pro vegany a ekology

Přináším vám jedno z mých dalších doporučení na dárek pro ni nebo pro něj – konkrétně pro všechny bytosti, kterým záleží na naší planetě – ale i všem, kteří si rádi ráno dávají horký nápoj na cestu do práce.

Všimla jsem si, že mnoho lidí bojuje s tím, že si neví rady s tím, jaké dárky kupovat pro své kamarády, blízké, rodinu, partnery, partnerky… Jak už jsem se zmínila v předchozím příspěvku, já dárky kupuji průběžně, takže zrovna tento problém mě tak úplně netrápí. Vždy, když se mi něco zalíbí a vím, že by se to mohlo líbit i jiným, podobně smýšlejícím lidem, tak jim výrobek koupím a uschovám si ho do skříňky do zásoby na nějakou slavnostní příležitost. Proto jsem se rozhodla sem jednou za čas dát nějakou inspiraci. Doporučení sem nedávám pro to, že bych byla společnostmi placená za psaní blogových příspěvků. Mé psaní vychází čistě z mého vlastního názoru a prostě proto, že se ráda dělím o to, co si myslím a co cítím. Domnívám se totiž, že sdílení je jednou z našich hlavních tužeb, kterou v sobě všichni cítíme. Každý to dělá po svém a já se to nyní rozhodla dělat prostřednictvím psaní.

Zpátky k dárečku. Hrneček Huskup mě zaujal nejenom pro to, že je ekologický, ale i proto, že je tak hezký. K dispozici máte celou řadu motivů, ze kterých i můžete vybrat. Když jsem si zběžně procházela Google, zjistila jsem, že tyto hrnečky na českém trhu zatím prodává pouze Posters.cz. Není to úplně nejlevnější hrneček, stojí 369 Kč, ale pokud ho zvažujete jako dárek, tak si myslím, že za tu investici stojí. Já jich mám doma už několik a jen čekám na Vánoce, až je budu moci darovat. Dokonce zvažuji, že si ho koupím i sama, protože jsem v souvislosti s mým nedávným nachlazením přišla na to, jak skvělé je si doma před odchodem do práce udělat horký čaj a udělat tak něco pro své zdraví.

Hrneček je vyrobený z rýžových slupek. Jiné hrnečky do ruky často obsahují plasty, takže pokud zvažujete koupi takového typu hrníčku, snižujete tímto nákupním rozhodnutím množství vyprodukovaných plastů.  Je recyklovatelný, umyvatelný v myčce a dokonce ho můžete dát i do mikrovlnky. Prodává se i se silikonovým proužkem a víčkem, které jsou recyklovatelné a příjemné na omak. Nevím, jak vám, ale mě se líbí – a nejvíce ten zelený. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *